23. březen 2021

Displeje s vysokým kontrastem a nízkou spotřebou? To jsou OLED displeje od výrobce RAYSTAR

Raystar Optronics, Inc. je profesionální výrobce OLED displejů s výrobními linkami na Tchaj-wanu.

OLED displeje se samy emitují bez podsvícení, proto mohou být velmi tenké a mají i nízkou spotřebu elektrické energie. Další jejich perspektivou jsou široký pozorovací úhel (až 175°), vysoký kontrast a rychlá odezva. OLED technologie se řadí k nejpokročilejší technologii a jsou optimální volbou mezi produkty černobílých displejů.

Vývojové týmy OLED displejů mají bohaté zkušenosti s designem a vývojem těchto displejů a jako takové se snaží svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co se momentálně na trhu s displeji nabízí. Znakové a grafické displeje jsou ideální pro spotřební a průmyslové aplikace jako jsou třeba audio, ovládací panely pro automobily, lékařské přístroje, bílé zboží nebo produkty pro domácí automatizaci.

Typy OLED displejů od RAYSTAR OPTRONICS:

  • Grafické OLED displeje

Grafické OLED displeje zahrnují struktury COG (Chip-On-Glass), COB (Chip-On-Board) a COF (Chip-On-Film) a jsou k dispozici v monochromatických barvách (bílá, žlutá, zelená, modrá a nebesky modrá). Možnosti rozlišení jsou od: 48x64, 64x32, 64x48, 50x16, OLED 96x64, OLED 128x32, OLED 128x64, OLED 128x128 až po OLED 256x64 ve velikosti 0,49 "micro OLED, 0,91" OLED, 0,95 "OLED, 0,96" OLED, 2,42 „OLED na 5,5“ OLED.

U těchto typů displejů jsou použity tyto řadiče: Micro OLED, Tiny OLED, SH1106 OLED, SSD1306 OLED, SSD1309 OLED, SSD1322 OLED, SSD1327 OLED, SPI OLED, I2C OLED.

Graphic OLED CZ

  • Znakové OLED displeje

Znakové OLED displeje zahrnují struktury COG (Chip-On-Glass), COB (Chip-On-Board) a jsou k dispozici v monochromatických barvách (bílá, žlutá, zelená, modrá a nebesky modrá). Tyto displeje jsou v rozlišeních 8x2, 16x2, 20x2, 20x4 a 40x2 s dostupnými rozhraními 6800 / 8080 / SPI /I2C. Struktura COB je kompatibilní s STN LCD a řadič zároveň podporuje čtyři jazyky najednou. Díky velkému pozorovacímu úhlu (až 175°) a díky vysokému kontrastu se nejvíce hodí pro průmyslové aplikace, audio, POS – pokladní obchodní systémy, měřící zařízení.

OLED Character Display Module CZ

  • Dotykové OLED displeje

Raystar nabízí různé kombinace grafických OLED displejů s kapacitní dotykovou obrazovkou, nebo dotykový OLED displej s PCB a dotykový OLED displej s různými velikostmi FPC konektorů. Co se týká struktur, jsou rovněž na výběr mezi COG (Chip-On-Glass), COG+PCS a COF (Chip-On-Film). Všechny z těchto displejů jsou standartně v barvách bílá nebo žlutá. Pokud byste měli zvláštní požadavek na zelenou nebo modrou, dá se to řešit zákaznickým OLED modulem.

Tato skupina produktů je velmi vhodná pro aplikace lékařského vybavení, inteligentní domácnost, měřící přístroje a průmyslové vybavení.

OLED Touch Screen Display CZ

  • OLED “knoflík“ – displej pro otočné aplikace

Raystar vyvinul nový typ displeje OLED pro otočné přepínače, který využívá modul REX128128D COG OLED s projektovaným kapacitním dotykovým panelem (PCAP). Průměr aktivní oblasti je Ø30,0 mm (1,18 ”úhlopříčka) a rozlišení je 128x128 pixelů. Tento OLED modul používá řadič SSD1327 podporující 4řádkové rozhraní SPI a I2C. Dotykový panel PCAP s povrchovou tvrdostí 6H používá IC IT7259, který podporuje I2C rozhraní a 1bodový dotek. Na výběr jsou 3 barvy - bílá, žlutá a nebesky modrá. Displej je také vybaven 4bitovým stupněm šedi; existuje 16 odstínů šedé, které mohou představovat různé informace o intenzitě. Tento OLED “knoflík“ je vhodný pro aplikace, které vyžadují ovládání otočením nebo dotykem, například kávovary, audiovizuální zařízení – zesilování/zeslabování, světelné ovládání, inteligentní zařízení.

OLED Knob CZ

Displeje s vysokým kontrastem a nízkou spotřebou? To jsou OLED displeje od výrobce RAYSTAR
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa