14. leden 2021

Výhradní zastoupení pro ČR a SR - LJ elect a MINYX jedou na stejné vlně 433MHz, 868MHz a 915MHz

MINYX servis s.r.o. a LJ ELECTRONICS TECHNOLOGY LIMITED (LJ elect) vykročili do nového roku společnou nohou. Tento výrobce doplňuje chybějící portfolio bezdrátových modulů v naší nabídce produktů.

LJ elect je profesionální výrobce rádiových modulů s vysokou kvalitou. V jejich týmu jsou odborníci z oblasti výzkumu a vývoje vysokofrekvenční techniky a IoT aplikací. Odbornost zaměstnanců LJ elect není levná, ale jak uvádí ve všech svých prezentacích, tato hodnota vložená do kolektivů se jim mnohonásobně vyplácí, protože zákazníci dostávají kvalitní a spolehlivé produkty.

Vyvinuli řadu rádiových modulů, které uvedli na trh a tyto moduly se staly oblíbenými pro velkou řadu globálních zákazníků. Své produktové řady udržují na vysoké kvalitě a ve spolupráci s dodavateli integrovaných obvodů se snaží vždy implementovat nové funkce a možnosti. Pro krátké představení Vám zde uvádíme přehled rádiových modulů.

Rádiové Moduly

- Transmittery (vysílače) - modulace FSK/GFSK/OOK, napětí (1,8- 3,7)V

- Recievery (přijímače) - modulace FSK/OOK, napětí (1,8-5,0)V

- Transcievery (přijímač a vysílač) - modulace FSK/LoRa/OOK/GFSK, napětí (1,8 – 3,7)V

S pomocí portfolia LJ elect můžete rychle a snadno navrhnout vysokofrekvenční komunikaci a urychlit si samostatnou vývojovou fázi komunikace. Jejich moduly jsou navrženy na základě RF čipových sad od předních výrobců těchto čipů, jako jsou TI, SEMTECH, Silicon Labs.

Výrobce LJ elect také poskytuje službu takzvaného zákaznického designu na základě požadavků zákazníka.

Výhradní zastoupení pro ČR a SR - LJ elect a MINYX jedou na stejné vlně 433MHz, 868MHz a 915MHz
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa