26. listopad 2020

Výhradní zastoupení MeiG Smart Technology Co., Ltd. pro ČR a SR

Společnost MINYX servis s.r.o. získala výhradní zastoupení výrobce MeiG Smart Technology Co., Ltd. - předního světového výrobce bezdrátových telekomunikačních modulů a řešení.

Jako přední světový výrobce modulů pro internet věcí a bezdrátových datových řešení se společnost MeiG zaměřuje na rozšiřování svých vývojových center v Shenzhenu, Šanghaji a XI’anu.

V tuto chvíli má téměř 1000 inženýrů, kteří pracují na více než 9000 metrech čtverečních vlastních laboratoří pro testování a analýzu enviromentálních studií.  Vývojové oddělení je složeno z profesionálních inženýrů s bohatými zkušenostmi v oblasti testování, výroby, včetně automobilových produktů na platformě IoT. Díky přísné implementaci procesu IPD (mezipupilární vzdálenost) byl systém vývoje schválen klíčovými zákazníky a získali dva roky po sobě čestný titul jako „Top Ten Partners“ společnosti Huawei!

Profesionální dovednosti vývojového týmu pokrývá mnoho klíčových technických oborů, zejména v oblasti protokolu 4G / 5G, designu antény a designu RF s více nosiči. MeiG je jediným výrobcem bezdrátových modulů v Číně, který má zkušenosti s designem Qualcomm i HiSilicon.

Obchodní filozofií společnosti MeiG je nadále pracovat na inovaci bezdrátových telekomunikačních modulů a stát se světovým lídrem v této technické oblasti 5G/IoT/AI.

MeiG Smart má v tuto chvíli produkty zaměřené na:

  • 5G moduly
  • 4G moduly
  • Moduly pro automotive
  • Smart moduly – moduly obsahující platformy Android nebo Linux
  • NB-IoT moduly – moduly podporující NB1 i NB2, Cat.M, EGPRS + GNSS
  • Chytré terminály
Výhradní zastoupení MeiG Smart Technology Co., Ltd. pro ČR a SR
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa