16. srpen 2022

Světoznámý výrobce přepínačů C&K Switches se připojil ke koncernu Littelfuse

Společnost Littelfuse, Inc., která se zabývá výrobou průmyslových technologií oznámila, že uzavřela konečnou dohodu s přidruženou společností Sun Capital Partners, Inc. o akvizici společnosti C&K Switches v hodnotě 540 milionů USD. Společnost C&K Switches byla založena v roce 1928 a je předním konstruktérem a výrobcem vysoce výkonných elektromechanických spínačů a propojovacích řešení se silným celosvětovým zastoupením na širokém spektru koncových trhů (průmyslových, dopravních, leteckých a datových). Společnost C&K Switches se sídlem ve Walthamu ve státě Massachusetts a se závody rozmístěnými po celém světě dosahuje ročního obratu přes 200 milionů dolarů.

"Jsme rádi, že můžeme přivítat zaměstnance společnosti C&K Switches v týmu Littelfuse," řekl Deepak Nayar, senior viceprezident a generální ředitel divize elektroniky společnosti Littelfuse. "Díky silné pověsti značky, dlouhé historii, vynikajícímu designu a vysoce výkonným výrobkům posílí příchod společnosti C&K Switches naši přítomnost a růst na našich cílových trzích."

ck littelfuse logo

Naše společnost MINYX servis s.r.o. Vám může zkusit pomoci nakoupit, případně dokáže poradit případné alternativní výrobky od společnost C&K Switches, v případě výpadků spojených s akvizicí.

Můžete se obrátit buď na své obchodní zástupce nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Odkaz na zdroj článku - ZDE

Světoznámý výrobce přepínačů C&K Switches se připojil ke koncernu Littelfuse
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa