2. srpen 2022

SMD LEDky od výrobce Luckylight

Jednobarevné SMD LED

Luckylight nabízí velký výběr kvalitních jednobarevných SMD LED, které mají malé rozměry, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie.

Jednobarevné SMD LED produkty jsou dostupné ve standardních barvách i s vysokým jasem. Tyto produkty mají standardní průmyslový rozměr. Výrobce nabízí barvy, jako je zelená, červená, žlutá, bílá, modrá a oranžová.

Jednobarevné SMD LED se používají v různých aplikacích, včetně automobilového interiéru a indikačního osvětlení, LCD a podsvícení tlačítek, bílého zboží a spotřebičů, průmyslových měřicích a řídicích systémů a pro osvětlení symbolů a indikaci stavu v počítačových periferiích a spotřebním zboží.

Díky nízké spotřebě energie, malým rozměrům a snadné montáži jsou SMD LED ideální pro podsvícení chytrých telefonů i podsvícení průmyslových displejů.

 Single Color Chip LED 1Single Color Chip LED 2

Jednobarevné PLCC LED

Jednobarevné PLCC LED jsou nabízeny v různých variantách balení, jako jsou PLCC-2, PLCC-4, PLCC-6. Výběr barev zahrnuje zelenou, červenou, žlutou, bílou, modrou a oranžovou.

Řada jednobarevných PLCC LED je dokonale vhodná pro různé průmyslové aplikace díky svému malému pouzdru, odolnosti a vynikajícímu jasu. Jejich všestrannost a spolehlivost z nich dělá preferovanou volbu pro interiér automobilů, zejména pro přístrojový panel, středová konzola a podsvícení kabiny. Mimo to efektivně kombinují výkon a inovaci, což z nich činí perfektní volbu pro domácí automatizaci, různé dekorace osvětlení, průmyslové osvětlení a aplikace průmyslového vybavení.

Tyto série jsou v křemíkovém pouzdře, díky tomu je zvýšena jejich odolnost vůči vnějšímu prostředí. V každé barvě je k dispozici několik variant, aby možnosti výběru byly flexibilní.

Single color PLCC LED

Vícebarevné SMD LED

Společnost Luckylight nabízí širokou škálu vysoce kvalitních barevných SMD LED, které jsou malé, avšak výkonné s nízkou spotřebou energie.

Vícebarevné SMD LEDky jsou ve dvoubarevné nebo tříbarevné kombinaci. Tříbarevné SMD LED jsou k dispozici v několika barevných kombinacích. Tyto SMD LED nabízí možnost dosáhnout jakékoli kombinace barev, protože je možné smíchat 3 základní barvy dohromady, což poskytuje širokou škálu barev, které lze přizpůsobit jakémukoliv produktu. Tyto LEDky využívají standardní rozměry, pravoúhlou montáž a výběrem typu rámu včetně PLCC LED a SMD LED (na DPS).

Vícebarevné SMD LED najdou různé způsoby využití, jako například v automobilovém interiéru a indikačním osvětlení, LCD a podsvícení tlačítek, bílé elektroniky a spotřebičů, průmyslových měřících a řídících systémech. Také pro osvětlení symbolů a indikaci stavu v počítačových periferiích a spotřebním zboží.

 Multi color SMD LED

Bílé SMD LED

Luckylight nabízí široký sortiment vysoce kvalitních bílých SMD LED, které jsou malé, mají vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie.

Tyto produkty používají standardní průmyslový rozměr. Zároveň je zde možnost výběru barvy, konkrétně je nabízena studená bílá, neutrální bílá a teplá bílá, přičemž teplotní rozsah barev je od 2600K do 11000K.

Bílé SMD LEDky jsou nabízeny v různých pouzdrech, konkrétně 0402, 0603, 0805, 1206. Jejich všestrannost a spolehlivost z nich dělá preferovanou volbu pro interiér automobilů, zejména pro přístrojový panel, středová konzola a podsvícení kabiny. Mimo to efektivně kombinují výkon a inovaci, což z nich činí perfektní volbu pro domácí automatizaci, různé dekorace osvětlení, průmyslové osvětlení a aplikace průmyslového vybavení. Bílé SMD PLCC LEDky jsou nabízeny v pouzdrech V020, V335, R3014, R2835, R5730 a R5050 a dalších.

White SMD LED

SMD LED s reverzní montáží na DPS

Vysoce kvalitní SMD LEDky pro reverzní montáž, které mají malé rozměry, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. SMD LEDky s reverzní montáží jsou určeny k osvětlení nesoučástkové strany desky plošných spojů. V této konfiguraci pro reverzní montáž vyzařuje tato LED dioda světlo malým vyříznutým otvorem v desce plošných spojů.

Pouzdra SMD LED pro reverzní montáž jsou k dispozici v oblíbeném pouzdru o velikosti 1206. K dispozici jsou barvy modrá, zelená, žlutá, oranžová a červená. LEDky jsou baleny v páskách na kotoučích vhodných pro automatizaci.

Díky malým rozměrům, úzkému půdorysu a nízkému profilu je tento druh LED diod vynikající pro podsvícení, indikaci stavu a osvětlení středového panelu.

 Reverse Mount Chip LED 1Reverse Mount Chip LED 2Reverse Mount Chip LED 3

SMD LED s pravoúhlou montáží na DPS

Výrobce nabízí rozsáhlou řadu vysoce kvalitních pravoúhlých SMD LEDek, které mají malé rozměry, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. Jsou navrženy tak, aby svítily v pravém úhlu ke směru montáže, a při montáži na DPS vyzařují světlo ve směru rovnoběžném s deskou.

Výrobky s pravoúhlými SMD LEDkami se dělí na konfigurace s SMD LEDkami (DPS) a PLCC LEDkami (reflektor). K dispozici jsou barvy modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená a bílá. Tyto LEDky jsou baleny v páskách na kotoučích vhodných pro automatizaci, což zvyšuje produktivitu a snižuje náklady na osazení.

Pravoúhlé SMD LEDky se dodávají v malém balení. Jejich malé rozměry umožňují flexibilní konstrukci desek a LED dioda může být namontována na velmi malém prostoru, což uživateli nabízí maximální výhody miniaturizace. Díky nízké výšce balení je ideálním řešením pro aplikace, které mají omezený prostor, jako jsou například malá kapesní zařízení. Díky využití účinných a vysoce svítivých materiálů AlInGaP jsou výrobky schopny poskytovat vysoký světelný výkon.

Produkty SMD LED PLCC s pravým úhlem jsou LEDky s bočním vyzařováním a povrchovou montáží. Tyto profily umožňují účinné optické propojení se světlovody pro aplikace, jako je podsvícení LCD a tlačítek, které vyžadují vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla. Pravoúhlé SMD LEDky PLCC používají silikonové zapouzdření, které výrazně zvyšuje jejich životnost při vyšším výkonu.

 Right Angle Chip LED 1Right Angle Chip LED 2Right Angle Chip LED 3

Pokud máte zájem o jakékoliv SMD LEDky kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

SMD LEDky od výrobce Luckylight
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa