1. září 2021

Konektory board-to-board s technologií SCALEX

Board-to-board konektory FINEPITCH společnosti Phoenix Contact jsou první board-to-board konektory, které nabízejí stíněná i nestíněná řešení přenosu signálů a dat. Vytvořte individuální orientace desek plošných spojů v různých provedeních, s různými výškami stohování a různým počtem pólů v roztečích 0,8 mm a 1,27 mm.

Výhody konektorů:

  • Varibialita: board-to-board konektory ve stíněném i nestíněném provedení
  • Spolehlivé mechanické a elektrické spojení díky oboustrannému systému kontaktů
  • Flexibilní konstrukce zařízení: různý počet pólů, provedení a výšky stohování s vysoce bezpečným přesahem kontaktů

 1

Stíněné a nestíněné board-to-board konektory v rozteči 0,8 mm

Hlavní zvláštností board-to-board konektorů řady FINEPITCH FP 0,8 je inovativní technologie ScaleX. Tento jedinečný dvojitý kontakt poskytuje spolehlivé, robustní spojení a vysokou schopnost kompenzovat tolerance při zapojování. Díky dobré integritě signálu se hodí pro vysokorychlostní přenosy dat až 16 Gbit/s. Stíněná provedení jsou optimalizována pro výbornou elektromagnetickou kompatibilitu. Díky všem těmto vlastnostem je řada FINEPITCH FP 0,8 ideální pro průmyslové aplikace, které vyžadují robustnost, vysokorychlostní přenos dat a stínění.

Jako unikát na trhu jsou stíněné a nestíněné board-to-board konektory v jednom portfoliu. Stejné tolerance, výšky stohování a mechanické vlastnosti pro jednotné procesní parametry – zejména u aplikací, v nichž se obě varianty používají na jedné desce plošných spojů. Tato velká produktová pestrost navíc nabízí maximální flexibilitu při navrhování série.

Nové horizontální provedení umožňuje vytvořit desky plošných spojů s 90stupňovou orientací, a tím vytvářet mnoho dalších oblastí použití.

2

Nestíněné board-to-board konektory v rozteči 1,27 mm

Board-to-board konektory řady FP 1,27 umožňují robustní propojení desek plošných spojů uvnitř přístroje. Navrhujte orientaci desek plošných spojů flexibilně. Vytvořte mezipatrové a koplanární spoje, karty typu mother-daughter a spojení s plochými kabely.

3

4

Board-to-board konektory řady FQ

Univerzálně použitelné konektory typu board-to-board řady FQ tvoří základ kompaktních propojení desek plošných spojů uvnitř zařízení. Zaujmou praktickým a cenově výhodným provedením. S kolíkovými a paticovými lištami v roztečích 1,27 a 2,54 mm vytvořit mezipatrové a koplanární spoje i spojení typu mother-daughter.

5

6

Konektory board-to-board s technologií SCALEX
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa