19. srpen 2021

Široká nabídka 7palcových TFT Displejů od výrobce RAYSTAR

Raystar Optronics, Inc. je profesionální výrobce TFT LCD displejů s výrobními linkami na Tchaj-wanu.

První zkratka je LCD (Liquid Crystal Display) tato technologie tekutých krystalů vytlačila CRT monitory. A jedná se o takzvaný tekutý krystal, který je rozdělený do tří subpixelů (RGB) tedy červený, zelený a modrý a jsou buď pasivní displeje STN nebo aktivní (přesnější) TFT.  TFT LCD displeje jsou velmi tenké displeje skládané z velmi tenkých vrstev skel a jednotlivé pixely jsou řízeny tranzistory. Jejich výroba je tím náročnější a dražší, pokud se jedná o větší úhlopříčky. Odtud pochází také zkratka TFT (Thin-Film Transistor).

Raystar má širokou základní nabídku 7palcových TFT LCD displejů.

Vybrat si můžete z rozlišení od 800x480 nebo 1024x600.

Dotykové displeje si můžete vybrat buď bez dotykové vrstvy, rezistivní nebo kapacitní. Kapacitní podporují od 1 až po 10 dotykových bodů.

Jas displejů se pohybuje od 250 cd/m2 až po 1100 cd/m2

K displejům patří i široká škála jejich řadičů, např. – SSD1963, STM32, ST5623, TFP401 a další.

I rozhraní nabízí velmi široký výběr – DVI, LVDS, MCU, RGB, SPI, UART

raystar

Kompletní nabídku těchto displejů naleznete na stránkách výrobce, kde můžete pomocí parametrického vyhledávání zúžit svoje požadavky na displej na menší výběr.

Odkaz na stránky výrobce ZDE

Pokud ani tak nevyberete žádný displej, můžete nám poslat Vaše konkrétní požadavky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo můžete kontaktovat Vašeho obchodního zástupce a probrat s ním další možnosti.

Široká nabídka 7palcových TFT Displejů od výrobce RAYSTAR
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa