3. srpen 2021

Hledáte krabičku pro své zařízení?

Existují tři druhy zákazníků. První, kteří si koupí nějakou univerzální krabičku a své zařízení se snaží přizpůsobit jejímu designu. Poté je tady druhá skupina zákazníků, ti sestaví zařízení a potom hledají co nejvhodnější hrabičku. A poslední skupina, která si nechá vyrobit krabičku přesně na míru svému zařízení. My dokážeme v tuto chvíli obsloužit všechny tři skupiny zákazníků.

Jako výhradní zastoupení společnosti BAHAR se můžeme pochlubit několika zákaznickými úpravami krabiček z portfolia výrobce, to ovšem není na dnešním pořadu.

V tomto případě nabízíme možnost vlastního a originálního designu přesně na míru, kdy se jedná o jedinečný a originální design přesně dle Vašich požadavků. V našem ukázkovém případě zákazník používal standartní DIN krabičky, ale řešil různé dodělávky a úpravy, které byly na krabičce viditelné, a ne vždy splňovaly tyto drobné úpravy spokojenost s designem. Ke spolupráci si vybral naši společnost MINYX servis, která dokázala zpracovat všechny jejich požadavky a maximálně vyhovět zákazníkovi jak po stránce funkční, tak vzhledové. Dalším velmi důležitým parametrem byla i cena, kdy jsme dokázali nabídnout zákazníkovi jeho vlastní krabičku za srovnatelnou cenu jaká byla i jeho do té doby používaná standardizovaná krabička.

 V první fázi se krabička zpracovala na profesionální 3D tiskárně a už při dodání tohoto prvního vzorku téměř nebylo rozeznatelné, zdali se jedná o výlisek nebo o 3D tisk. Poté se doladily detaily, nechala se vyrobit forma a následně byly dodány ostré vzorky, které byly zákazníkem schváleny. Jak se dílo podařilo můžete z přiložených fotek posoudit sami.

BAHAR 3DvsFinal CZ

bahar 2

Pokud máte zájem o vlastní design krabičky, kontaktujte nás prosím na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , další technické požadavky s Vámi proberou odpovědní kolegové.

 

Hledáte krabičku pro své zařízení?
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa