22. červen 2021

Barevné krabičky s novými „zády“

Výrobce Bahar se rozhodl rozšířit sérii úspěšných krabiček pro alternativní design. Nově nabízí krabičky v dalších variantách s novým zadním panelem, a to hned ve třech variantách.

První z těchto variant je kdy zadní kryt krabičky má přípravu na destičku, která se pomocí vrutů připevní pevně ke zdi nebo stropu a poté lze tuto krabičku na připevněnou destičku nacvaknout.

BAHAR1

1.obrázek

Odkaz na krabičky s montáží na zeď

 

Další variantou odlišného zadního panelu je takzvaný stojánek. Tento typ se nejlépe hodí pro montáž na vyvýšený panel nebo na zeď. Tento typ uchycení je podobný jako předešlý, ale s tím že zařízení se dá umístit ještě i do stojánku a tím lze své zařízení ještě rozšířit a využít tento prostor ať už pro zařízení, nebo pro schování případné rezervy kabelu.

BAHAR2

2. obrázek

Odkaz na krabičky se stojánkem 

 

Poslední variantou je zásuvka. Tyto krabičky mají zadní panel připravený přímo napájecí vidličku do zásuvky. Tím pádem se nejlépe hodí pro aplikace spojení pro napájení přímo z 230V, případně upravené nějakým měničem. Tento design krabiček je velmi unikátní a může být také velmi praktický.

BAHAR3

  

3. obrázek

Odkaz na krabičky do zásuvky

 

Stejně jako u všech předchozích typů krabiček máme všechny typy objednány na sklad ve vzorkovém množství. Pokud budete mít zájem si některou z nich vyzkoušet kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Barevné krabičky s novými „zády“
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa